شرکت شوبات

عطرها با نفوذ به حواس درونی و اصلی مارا به گذشته، حال و آینده متصل میکنند. آنها ارتباطی با حواس برای زیبایی، عشق و خاطرات گذشته ما بوده که احساسات مارا واقعیت می بخشند. زندگی که وقف عطر ها شده مانند میراثی است که به دنبال حسی منحصر به هر فرد، پنهان شده در فرمول ها  از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.
شرکت Gulçiçek با بیش از نیم قرن تجربه و خلق حدود دویست هزار رایحه ماندگار، با تلاش بی وقفه موفق به تولید با مواد خام از سراسر دنیا گردیده است. این شرکت در سال 1961 توسط میشل گلچیچک تاسیس گردیده.
الهام و خلاقیت خود را مستقیم از طبیعتی که همه روزه توسط آن احاطه شده ایم دریافت می کند.
این شرکت با تاسیسات پیشرفته و بالاترین کیفیت ممکن از استانداردهای صنعت فناوری و رعایت الویت های محیط زیست پیروی می نماید.
با تکیه بر دانش بین المللی تولید رایحه به چشم اندازهای محلی و جهانی پایبند است. احترام بسیار زیادی برای ارزش های انسانی و جامعه قائل می باشد.
میزان تولید را برپایه ایده آل های تجربه شده و پایدار دنبال می کند.
کارخانه Gulçiçek همراه با تولید یکپارچه ، بالاترین ظرفیت و تنوع محصول را در گوشه ای از جهان دارا بوده که برای نسلها از ارزشهای کیفیت محصول و وفاداری مشتری به عنوان اصول راهنما  استقبال کرده و با افتخار و موفقیت برچسب "ساخت ترکیه" را همراه داشته و هدف آن ارتقاء این برچسب در سراسر جهان است.
شرکت Gulçiçek محصولات خود را به بیش از 72 کشور جهان صادر ، و همچنین تامین کننده ترکیبات و مواد اولیه نزدیک به 4000 تولید کننده از جمله بازار داخلی  بوده و  با تولید هوشیارانه از لحاظ زیست محیطی ، رویکرد "الویت مشتری و کارمند" ، و بهره وری از فن آوری پیشرفته را دارا می باشد ، همچنین  این شرکت در میان 500 شرکت برتر صنعتی ترکیه قرار داشته که تاکید ویژه ای برای کار در محیط های سالم و ایمن دارد.


مساحت:

50.262 متر مربع فضای کاری و زندگی
5000 متر مربع فضای سبز
2.918 متر مربع محوطه برای واحد نوآوری ، ترکیبات ارگانیک و واحد تحقیق و توسعه.
28 کیلوتر خط لوله تفلون و فولاد ضد زنگ در خط تولید.
18 مخزن با ظرفیت بین 1 تا 7 متر مکعب .
استفاده از 4500 مواد اولیه در خط تولید.
در حال پردازش ظرفیت برای استفاده از حدود 280 مواد اولیه تولید خود.
ظرفیت تولید 7500 متر مکعب در سال.
بیش از 200.000 فرمول رایحه بایگانی شده آماده تولید.
کلکسیونی منحصر به فرد از 12000 ماده اولیه.
ظرفیت 24 ایستگاه کاری تولید رایحه.
بیش از 12 کابین آزمایش رایحه عای طراحی شده اختصاصی.
بیش از 8 سازنده رایحه گوناگون بین المللی و کارآموزان متعدد.